reklam
Akademik Personel | 26 Şubat 2017, Pazar

AÖF Akademik Takviminde Değişiklik Yapıldı

2 Şubat 2015
AÖF Akademik Takviminde Değişiklik Yapıldı
       

Anadolu Üniversitesi (AÜ)Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Akademik Takviminde, 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi dolayısıyla değişiklik yapıldı.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, seçimler nedeniyle İktisat ve İşletme Fakültelerinin akademik takviminde değişikliğe gidildiği bildirildi.

Bahar dönemi kayıt yenileme, ekle-sil internet başvuru ve kayıt tarihlerinin 23 Şubat-4 Mart, mazeretli kayıt süresinin ise 3-4 Mart olarak belirlendiği duyurulan açıklamada, “Af kapsamında kayıt 23 Şubat-1 Mart, mazeretli kayıt 28 Şubat-1 Mart, af ders ekleme 3-4 Mart, af ders ekleme mazeretli kayıtlar 4 Mart’a yapılacak. Bahar dönemi ara sınavı 18-19 Nisan, dönem sonu sınavı 23-24 Mayıs, tek ders sınavı ise 27 Haziran’da gerçekleştirilecek” ifadesi kullanıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

       

Yorumlar

  1. LAZ İDRİS dedi ki:

    PARA TUZAĞINDAN BŞKA BİŞEY DEĞİL.ÖRGÜN EĞİTİMDE OKUYAN LİSANS,YÜKSEKLİSANS,DOKTORA MEZUNUNDAN BİŞEY OLMUYOR,AÖF DEN Mİ OLACAK ALLAH AŞKINA.SADECE TORPİLİ OLANLARIN “SEN BİZE AÖF DEN HERHANGİ Bİ DİPLOMA GETİR 2 YA DA 4 YILLIK BİR DE KPSSDEN 50 PUAN AL GEL” DEDİLERSE O ZAMAN İŞTE İŞ BAŞKA.ONA BİŞEY DİYEMEM…ÇÜNKÜ BÜTÜN TANIDIKLARIM BÖYLE GİRDİ KAMUYA..

Yorum Yaz