Akademik Personel | 24 Mayıs 2017, Çarşamba

 Antalya Elpars Rent a Car ve Transfer Firması

16 Haziran 2016
 Antalya Elpars Rent a Car ve Transfer Firması
       

Araba kiralama hizmetlerinde pratik ve hızlı çözümlerle Antalya Elpars Rent a Car ve Transfer hizmeti vermektedir. Aile ile çıkılan yolculuklarda oldukça ekonomik olan arabalar maddi açıdan zorlamamaktadır. Araba kiralama rezervasyon sayesinde müşteri hizmetleri ile görüşüp istediğiniz arabayı hemen kiralamaktadırlar. Tüm isteklerinizi karşılayan araçlar seçiminiz sonrasında uygun seçenekler sunmaktadır.

Araba kiralama sektöründe son yıllarda yaşanan gelişmeler yüzünden cok sayıda insan araba kiralamayı tercih etmektedirler.  Antalya havaalanı transfer hizmetlerinde aracın bakımı ve sürüş konforu bir arada yaşamanız için size uygun olan arabayı günün her saatinde 7/24 kiralayabilirsiniz. Antalya Elpars Rent a Car ve Transfer Kiraladığınız araba ile şehir merkezi ve çevresindeki plajları gezerek sevdiklerinizle birlikte sorunsuz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Elparsrentacar.com yurt içinden veya yurt dışından gelen müşteriler kiraladıkları araçları Antalya Havalimanı Rent A Car kalitesini yaşamaktadırlar. Geliş saatleri bildirme durumunda şoförle birlikte aracın teslimi için havalimanına getirilmektedir. Müşterileri bekletmeden kiraladığı aracı risksiz bir şekilde istediği kadar kullanmaktadır. Günlük veya uzun süreli kullanımlarda fiyatlar daha uygun olmaktadır. Antalya Elpars Rent a Car ve Transfer.
Detaylı Bilgi amaçlı Elpars Rent a Car inceleyebilirsiniz

İLETİŞİM

 

www.elparsrentacar.com

www.elparstransfer.com

info@elparsrentacar.com

+90 544 408 4244

       

BENZER HABERLER