reklam
reklam
Akademik Personel | 26 Ekim 2016, Çarşamba

Ankara’da Kanal Alt Yapı Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor

8 Nisan 2016
Ankara’da Kanal Alt Yapı Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor
       

Ankara’da oluşan alt yapı sorunlarına etkili, garantili çözümler üretmeye devam eden Özdoğan Teknik Alt Yapı profesyonel makineleri ve son model vidanjör araçları ile sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ankara vidanjör kiralama hizmetlerinde günün her saati kesintisiz hizmet sağlayan alt yapı şirketimiz son model yeni sistem kombine vidanjör araçlarımızla kanalizasyon tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, baca temizlik, fosseptik çukuru temizliği gibi alanlarda çalışma faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kombine kanal temizleme araçları ile fosseptik çukurları içerisinde biriken atıklar yüksek basınçlı su verilerek temizliği yapılmaktadır. Alt yapı çalışmalarına başlamadan önce rögar temizleme cihazları kullanarak sorunu tespit eder, gereken müdahaleyi yaparız.

Kombine kanal temizleme araçlarımız ile vidanjör sistemleri sayesinde her türlü tıkanıklık sorununu çözebilmekteyiz. Araçlarımızı ister aylık olarak isterseniz yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Vidanjör kiralama koşulları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Alt yapı hizmetlerinde firmamıza güvenip bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz