Akademik Personel | 26 Mayıs 2017, Cuma

Ali Kundilli 2 izle

Ali Kundilli 2 izle
       

Filmin ilk serisinde İlknur adındaki bir kadın kendi peşinden sevgi için koşmakta olan Ali adındaki adama hiç pas vermediği için o adam olan Ali artık işlerini o kadından yana çevirdiği için o kadın o adamdan bıkmaya başlamıştı. Ali Kundilli 2 izle filmin bu serisinde ise İlknur adındaki bu kadın kendi peşinden koşmaya devam eden Ali adındaki lanet olası bir adamı kendi peşinden atmak için çok ama çok deneyime baş vurmuş olsa da o adam kolay kolay pes etmemektedir. En sonunda o kadın da o adama aşık olur ve bu adam ile o kadın bir çocuk girişiminde bulunurlar.

2016 filmleri

Daha sonra Ali adındaki kişinin eşi hamile kalır ve çocuğunun dünyaya gelmesine bir ay kadar bir süre kalmasıyla birlikte o kadının çok şey canı çekmiş olsa da o Ali artık eşinin istediği her şeyi ama her şeyi artık çocuğunun sağlığı için akşam akşam dahi çocuğu için bir çok yerleri dolaşır iken hayatından bezmiş olan Ali bu hayattan bezmiş olduğunu eşine çaktırmamak tadır. Zaten filmi izlediğiniz zaman demek istediğimi kat ve kat fazlasıyla anlamış olacaksınız. Bu yüzden de filmi ilk serisine yakın bir anlamda bulduğunuz normal olsa da filmin ilerlemiş olan sahnelerinde zaten filmin ne amaçla ikinci serisinin çekilmiş olduğunu da anlamış olacaksınız.

Filmin şimdi içeriği hakkında bu kadar bilgi yeterli olsa da filmin şimdi ise kadrosuna bakacak olursak. Ali Kundilli 2 full izle filmin yönetmenlik koltuğunda Faruk Aksoy gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Filmin oyunculukları ise Cem Gelinoğlu , Zeynep Aktuğ , Sami Aksu , Ezgi Tombul ve Hakan Bilgin gibi bir çok ünlü aktör isim kadrosundan oluşmaktadır. Bu oyuncular zaten filmin ilk serisinde de yer aldığı için sıkıcı bir film olmayacağının garantisini bu oyuncular olduğu için iddia olarak ortaya ortaya sunabiliriz. Filmin içeriğini ve kadrosunu sunmak bu kadar yeterli olacaktır diye umuyorum. Çünkü filmi anlattıkça tadı kaçmakta. Hdfilmkablosu.com filmi izleyen izlemeyen herkese teşekkürlerini iletir ve herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

       

BENZER HABERLER