reklam
Akademik Personel | 17 Ocak 2017, Salı

Ali Kundilli 2 Hd İzle – Filmexpresi.com

29 Şubat 2016
Ali Kundilli 2 Hd İzle – Filmexpresi.com
       

Ali kundilli 2 izle filminde özel tiplemesi ile hepimizin hayranı olduğu Ali Kundilli durdu duramadı serinin ikinci filmi ile bizlere yeniden merhaba dedi. Harika ve etkileyici bir karakter olan Ali’nin inanılmaz macerası şimdi sitemizde Ali Kundilli 2 hd izle seçeneği ile sizleri bekliyor. Harika bir kahkaha ve eğlence, tüm Türk komedi filmleri sevenleri beklemekte. Ali’nin baba adaylığı da bekarlığından farklı değil. Elbette ki bu harika kahraman, özel ve etkili bir şekilde bizleri eğlendirmeye devam ediyor. Kapsamlı bir kadro ile hazırlıkları yapılan film önümüzde ki günlerde vizyona girecek. Eğlencenin had safhaya ulaşacağı Ali kundilli 2 hd izle filmi bir Faruk Aksoy yapımı. Daha önce de çok farklı ve özel filmlere imza atan yapımcı, ciddi bir potansiyel gördüğü bu filmin de yapımcılığını üstlendi. Zaten bunu her sahnede ciddi anlamda hissedeceksiniz.
Güncel sinema filmleri içinde yerli filmlere olan talep daha da fazla. Özellikle komedi filmleri bu konuda başı çeken yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekiyor. En özel ve beklenmedik anlarda oluşan esprileri ile Ali kundilli 2 sizleri harika bir eğlenceye sürükleyecek. Oldukça sıradan gibi görünen senaryo, inanılmaz olaylar ile farklı bir tat bırakacak. Asla sıkılmayacağınız bu filmde oldukça fazla halk dili kullanılmış diyebiliriz. Çekimleri İstanbul ve Balıkesir’de yapılan film, komedi ve dram içerikleri ile izleyici kesinlikle kendine çekiyor. Serinin ilk filminde ilginç icatlar ile farklı çıkışlar yapmayı hedefleyen Ali’yi izlemiştik. Bu sefer sevdiği kadın ile evlenmiş ve baba adayı olan Ali’yi göreceğiz. Elbette ki biraz olaylar abartılarak bu hamilelik süreci üzerinden değişik bir işleyiş ile karşılaşacağız. Bu şekilde hikaye oldukça halka yakın ve düz bir şekilde işlenirken, günlük olaylar ve yaşananlar özel bir bakış açısı ile komedi tadına getirilmiş. Abartıdan uzak ve özel bir film izlemek isteyenlere kesinlikle önerimiz olacaktır.

ali kundilli 2 filminden

Hamileliğinde istemediği şey kalmayan İlknur, doğumuna kısa bir süre kala bir rüya görür. Rüyasından çıkarttığı mesaj ise oldukça ilginçtir. Doğacak çocuğunun, Ali’nin büyük dedesinin doğduğu topraklarda doğurması gerektiğine inanır. Bir şekilde ısrarcı olunca ekip toplanarak Küçükköy’ün yolunu tutar. Başrollerinde Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ ve Sami Göksu gibi harika oyuncuların oynadığını sizler de biliyorsunuz. Filmexpresi adresinde Ali kundilli 2 izle filminin yönetmeni ise Faruk Aksoy tarafından yapıldı. Harika ve sıradan hikayesinin altında komik olaylar ile anında değişen bir film izlemeye sizler de hazır olun. Hepimizin keyif ile izleyeceği bu komedi filmi için sitemiz de hazırlıklarını yaptı bile. Ali Kundilli 2 vizyon tarihinden itibaren sitemizde sizleri bekliyor. Özel ve etkileyici hikayesini sizler de çok sevecek, sansürsüz olarak izleyebileceksiniz. En özel ve farklı film keyfini yaşayacağınız sitemizde VIP koltuklarınızı ayırttık bile. Harika ve en güncel filmleri sitemizde bulabilir, sınırsız bir şekilde sinema keyfini sizler de dilediğiniz zaman ve yerde sürebilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz