reklam
reklam
Akademik Personel | 25 Ekim 2016, Salı

Âlâ Tesettür Farkıyla “Ferace Modelleri”

12 Aralık 2015
Âlâ Tesettür Farkıyla “Ferace Modelleri”
       

Tesettür giyimin olmaz parçalarından olan ferace özellikle bayanlara yaz aylarında büyük kolaylık sağlıyor. İnce ve geniş olarak tasarlanan modeller vücudu sarmadan rahat bir kullanım sunuyorlar. Her sezon farklılıkları bir araya getiren seçenekler arasından sizde beğendiğinizi tercih edebilirsiniz.

Bu sezon daha çok kolları, etek uçları veya yaka kısmı nakışlı olan feraceler ön planda olacak. Renk açısından ise özellikle yaz aylarına hitap eden modelleri buz mavisi, şişe yeşili, fuşya ve pudra gibi renklerde görebilirsiniz. Eşarplarla ve şallarla kombinleme avantajı sağlayan bu ürünler kısa ve uzun alternatiflere sahiptir. Stil açısından ise zincirli, gol biyeli, kolları dökümlü ve kemerli çeşitleri vardır. Ferace modelleri konusunda Âlâ Tesettür farkını deneyerek sizde birbirinden güzel modelleri seçebilirsiniz.

Yeni Sezon Ferace Kombinleri

2015’in ferace modelleri daha çok tiril kumaşlardan ve geniş kesimlerden yer alıyor. Hal böyle olunca farklı eşarplar ve şallardan kombin yapmak da kolaylaşıyor. Örneğin: Kontrast renkli figürlerin yoğunlukta olduğu hayvan figürleri, çiçeksi desenler, geometrik desenler bu sezon desen skalasını oluşturuyor. Renkli ve cıvıltı renklerdeki desenlerin ön planda olduğu eşarplar sade renkli modellerle tamamlanabilir. Ayrıca sadelikten yana tercih yapacaklar içinde bu sezon farklı çeşitleri görebilmek mümkün. Bu konuda daha fazla fikir edinebilmek adına alatesettur.com adresine tıklayabilirsiniz.

Sezonun Yeni Model Feraceleri

Tesettür giyimde feracelerin yeri her zaman önemlidir. Netice de her zaman kullanım adına avantaj sağlar. Son yılların en fazla tercih edilen modellerinden birisi de yarasa kollu feracelerdir. Bu modeller kot pantolonlarla kombine edildiğinde hem rahatlığı hem de şıklığı bir araya getiriyor. Şal yaka modeller ise bu sezonun vazgeçilmezleri olarak düşünülebilir. Güpür işlemeli, simli, taş süslemeli, dantel detaylı modellerde yine her zamanki önemini sürdürmeye devam edecek. Bu seçenekleri tercihinize göre özel kutlamalarda veya davetlerde de seçebilirsiniz.

İş hayatında olan bayanlar içinse fiyonklu feraceler önerilebilir. Bu modeller hem kalem elbiselerin üzerine hem de ceket- etek kombinlerinin üzerine mükemmel uyum sağlar. Fırfırlı, nakışlı, işlemeli modellerse yine alternatifler arasında bulunur. Daha çok gençlere uyum sağlayan modellerden deri ve jean parçalar ise ön plandaki yerini koruyor.

2015 sezonunda ayrıca desen olarak leopar, ekose, çizgi ve kare desenlerinin renk olarak da yeşil, fuşya, vizon ve bordo renklerin hakim olacağı söylenebilir. Sezonun yeni modellerini uygun fiyat seçenekleriyle satın almak için http://www.alatesettur.com sitesine tıklayarak da sahip olabilirsiniz.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz