reklam
Akademik Personel | 23 Mart 2017, Perşembe

Akademik Zam Yasa Taslağı Bugün TBMM Genel Kurulunda!

Akademik Zam Yasa Taslağı Bugün TBMM Genel Kurulunda!
       

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BASIN AÇIKLAMALARI
TBMM’DE BUGÜN…

HDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan saat 10.30’da, CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan saat 11.00’de, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes saat 11.30’da, MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri saat 12.00’de, CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk saat 13.00’de, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural saat 13.30’da, HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel saat 14.30’da ve HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan saat 14.30’da basın toplantısı düzenleyecek. TBMM Genel Kurulu’nda akademisyenlere yeni mali haklar getiren kanun tasarısı saat 14.00’de görüşülecek.

MHP TBMM Grubu saat 10:30’da, AK Parti Grubu 11:15’te, HDP Grubu 12:30’da, CHP Grubu 13.30’da toplanacak.

TBMM Genel Kurulu saat 14:00’te başlayacak. Genel Kurul’da akademisyenlere yeni mali haklar getiren kanun tasarısı görüşülecek.

Saat 11:00’de başlayacak Plan ve Bütçe Komisyonu’nda TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay ve Başbakanlık ile bağlı kuruluşların 2015 yılı bütçeleri ele alınacak.

Kaynak: TBMM Meclis Haber

5 Kasım 2014 Gündemi

TBMM Genel Kurulu’nda akademisyenlere yeni mali haklar getiren kanun tasarısı saat 14.00’de görüşülecek.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Başbakanlık ve bağlı kuruluşlar ile TİKA, Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Atatürk Araştırma Merkezi, Türk Dil Kurumu, Türk Tarih Kurumu, Basın-Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ve bazı kurumların 2015 yılı bütçeleri saat 10.00’da ele alınacak.

TBMM KİT Komisyonu’nda Türkiye Halk Bankasının 2011-2012 hesapları saat 10.30’da görüşülecek.

TBMM Milli Eğitim Komisyonu’nda Yüksek Öğretim Kurumları Teşkilat Kanunu’nda değişiklik öngören kanun tasarıları saat 11.00’de görüşülecek.

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’nda, Engelliler Hakkında Kanun’da değişiklik öngören kanun teklifi ele saat 14.15’de alınacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı ve Memurlar.net

       

Yorumlar

1 2
  1. mert dedi ki:

    hangi partili bilmiyorum soru cevap kısmında bir milletvekili çok güzel üç soru sordu, bakan cevaplamadı. diğer milletvekillerinin soru cevaptaki saçma sorularına mı, cevap vermeyen bakana mı kızayım bilemedim. Sorular eş durumundan tayin, kadroların daimi olması gibi gerçekten özlük hakkındaydı.
    konu üniversite tartışılan şey lisede okul servisi, kaydolan öğrenci, ortak bina kullanan liseler vb. bunu burada soran muhalif milletvekillerini de buna kıymet verip cevaplayan bakanı da ayıplıyorum. gerçekten akademisyen sorunlar tartışmayıp günü kurtarmaya çalışıyorlar hepsi.
    Maalesef buna akedemiden gelen milletvekilleri de dahil

Yorum Yaz

1 2