reklam
reklam
Akademik Personel | 21 Ekim 2016, Cuma

8 Bin TL Alacağı İçin 400 Bin Liralık Fakülteyi Yaktı!

23 Nisan 2015
8 Bin TL Alacağı İçin 400 Bin Liralık Fakülteyi Yaktı!
       

8 bin TL alacağı için 400 bin liralık fakülteyi yaktı!

 

Edinilen bilgiye göre olay, İskenderun Barbaros Hayrettin Denizcilik Fakültesi’nde meydana geldi. Fakültenin döşeme ve kaplama işini yapan B.K. (34) isimli firma çalışanı, 8 bin TL kalan alacağını istedi. Alacağı için şirketin mutabakata varmadığını öğrenen B.K., bu duruma sinirlenip aldığı benzin bidonu ile fakülteye gitti. Alacağı paranın belirli bir saate kadar ödenmesini isteyen B.K., ödeme yapılamayacağını öğrenince yanında getirdiği bir bidon benzini konferans salonuna döküp fakülteyi ateşe verdi. Bu duruma şahit olan bazı çalışanlar ise konferans salonunun ateşe verilmesini cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Kullanılamaz hale gelen fakültede 400 bin TL hasar oluştu.

Konferans salonunu ateşe veren B.K.’nin fakülteye her zaman geldiği için kendisinden böyle bir hareket beklemediğini anlatan güvenlik görevlisi Bayram Kuzu, şahsın yangını söndürmeye çalışanları da engellediğini söyledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

       

Yorumlar

 1. Master Talebesi diyor ki:

  Milletin vergisi geyiği yapacaklar olacak mutlaka. Aşiretimden yana helal hoş olsun vergimiz. Alkışlıyoruz, aşiretçe :))

 2. mrt diyor ki:

  Akp nin getirdiği hukuk anlayışı bu işte . Millet ne yapsın kendi hakkını kendisi arıyor .

 3. zm diyor ki:

  Ülkedeki hukuk sistemine inanmayan, kendince adaleti sağlamaya çalışan bir vatandaş tepkisi. Düşündürücü.

 4. pınar diyor ki:

  Türklerin eğitime bakış açısı (Temsili ya da değil tam emin olamadım)

Yorum Yaz