Akademik Personel | 21 Nisan 2018, Cumartesi

5 Günlük YDS Kampı İle Son Kez Hazırlanın

17 Ağustos 2016
5 Günlük YDS Kampı İle Son Kez Hazırlanın
       

Ekstra hızlandırılmış ve zamanla yarışan bir süreçte YDS‘e hazırlanmak ister misiniz sorusunun cevabını hepimiz çok net olarak evet diyerek verebiliriz. YDS eğitimi sürecinde özellikle de yakın bir süre kaldığı için  5 gün gibi bir kısa bir sürede gerek bire bir yani teke tek çalışma fırsatı veya çoklu sınavlarda eğitim alabilme şansına sahip olabilirsiniz. YDS gibi ingilizce dil bilgisi yani gramer, ezber ve anlama süreçlerini çok dikkatli bir şekilde incelenme gereken süreçlerde klasik eğitim modelleri maalesef sınıfta kalmakta ve eğitim alan kişiye maalesef hiç birşey katamamaktadır.
Yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış bu tam gün eğitim programı aracılığıyla test teknikleri, klasik soru kalıpları, soru çözme teknikleri, çözüm stratejileri hakkında net bilgiye de ulaşmış olacaksınız.
Belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan tüm öğrenciler taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YDS’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

YDS sınavı sürecine geçiş yapılmadan yapılacak ön çalışmalarda dilbilgisi ve kelime bilgisi konularının netleştirilmesi ve çalışma modellerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı 5 günde YDS eğitim modelindeki ön çalışmalar bundan dolayı değerli ve çok kıymetlidir. Akademisyenler ve alanlarındaki uzman eğitimcilerimiz size seviyenizi nasıl bir ivme katabileceğinizi gözler önüne serecektir.

YDS kamp programında geçen süre içerisinde kendinizinde fark edeceği gibi düşünce tarzınızın ve algılama eşikinizin daha yüksek seviyelere ulaştığını gözlemleyebileceksiniz. Kamp programı içerisideki seviye tespit sınavları aracılığıyla oluşan ilerleme ve takılınılan noktalar gözler önüne serilecek ve deneyimli dil koçları ve psikologlar gözetiminde kamp programındaki eğitiminiz daha değerli bir hale getirilecektir.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

YDS kamp programı sınav odaklı ve gereksiz bilgi yüklemeleri yapılmadan net amaca yönelik yapıldığı için kafa karışıklığı oluşmayacaktır.
Bu sayede performansınız artacak, NLP teknikleriyle kelime gruplarındaki netliğiniz, eşleştirmeleriniz daha berraklaşacaktır. YDS’de göstereceğiniz performansınız sizin skorunuzu yükselterek hedeflediğiniz sayısal değerlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sınavlarda bilgi birikimi ölçülüyor olsa da, sınav heyecanı, dikkatsizlik, konsantrasyon bozukluğu, kaygılar ve olumsuz düşünceler bilgiye doğru bir şekilde ulaşmamızı engeller.
Bizim formülümüz ise;

BİLGİ + nefes kontrolü + olumlu düşün + gevşeme + gülümse = BAŞARI

Kısaca tanımlamaya çalıştığımız bu eğitim programımızla 5 Günde YDS‘i takılmadan atlatabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ

İLETİŞİM

Express Language
Ortaklar Cad. Yumuşak Apt. No:1/1 Kat:1
Mecidiyeköy /İstanbul TR
0212 347 54 55
www.expresslanguage.net/
       

BENZER HABERLER