reklam
reklam
Akademik Personel | 23 Ekim 2016, Pazar

2016 Filmleri Sinemadan Önce İzleyiciyle Buluşuyor

9 Ocak 2016
2016 Filmleri Sinemadan Önce İzleyiciyle Buluşuyor
       

 

Sinemada bir yılı daha geride bırakırken, 2016 yılının en iyi filmlerini HD kalitede izleyebileceğiniz yepyeni bir adresi sizlere sunuyoruz. 2016’de birbirinden güzel filmleri izleyeceğiz, bunların başında elbette son dönemlerde oldukça popüler hale gelen Marvel ve DC süper kahramanlarının filmleri yer alıyor.

2016 filmleri arasında hiç şüphesiz yılın en çok merak edilen filmi Suicide Squad, Batman’nın sevilen suçlu karakteri Joker ve sevgilisi Harley Quinn’in oynadığı filmin başrollerinde Margot Robbie ve Jared Leto ikilisi yer alacak. Son dönemlerde büyük bir çıkış yakalayan Margot, için bu film bir dönüm noktası olacağa benziyor. Joker’i canlandıracak olan Jared Leto’nun üstünde ise büyük bir yük var. Nitekim Nolan’ın yönettiği Batman serisinde Joker karakterini zirveye taşıyan Heath Ledger, arkasında büyük bir iz bıraktı.

Suicide Squad

Yılın bir başka süper kahraman filmi ise zıt kişilikli Marvel kahramanı Deadpool olacak. Scott Pilgrim Dünyaya Karşı filmiyle tanınan Tim Miller’in yönetmenliğini üstlendiği film, tamamen farklı bir süper kahramanın hikayesini konu alıyor. Listede bir kaç filmi unuttuğumuzu düşünebilirsiniz, elbette unutmadık. Batman ile Superman’ı karşı karşıya getirecek olan Adaletin Şafağı filmi 25 Mart 2016’da gösterime girecek. Batman rolünü Ben Affleck’in üstleneceği film, şimdiden pek çok Bale fanına itici gelmeye başladı. Öte yandan izleyicilerin bir kısmı bu iki farklı kahramanı karşı karşıya getirmenin pek de mantıklı olmadığı görüşünde hemfikir. Film hakkında söylenebilecek iyi şey ise, yönetmen koltuğundaki isim Zack Snyder. Usta yönetmen Watchmen gibi filmleriyle tanınıyor. X-Men serisi de 2016 yılına yeni filmiyle giriş yapacak, Oscar Isaac, Jennifer Lawrence filmleri ve Michael Fassbender gibi isimleri oyuncu kadrosunda barındıracak olan film, hiç şüphesiz 2016’nın en iyileri arasına girecektir.

Normal bir film yok mu dediğinizi duyar gibiyiz. Film lobisinde yıl boyunca farklı türlerde bir çok güzel filmi izleyebileceksiniz. Öncelikle Hayalet Avcıları (Ghostbusters) yeni filmiyle geri dönecek, hiç şüphesiz orta yaşlı film severlerin merakla beklediği bir film olacak. Ayrıca ünlü tarihi oyun serisi Assassin’s Creed’i beyazperdede izleyeceğiz. Kötü bir oyun filmi beklemeyin çünkü bu filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Brendan Gleeson gibi usta isimler yer alacak. Yine de oyundan uyarlanan filmler nedense şimdiye dek pek başarılı çekilebilmiş değil.

Deadpool

Star Wars serisi de farklı bir filmle devam edecek. Resmi olarak seride yer almasa da bir grup isyancının, Ölüm Yıldızı planlarını çalmak için atılacağı mücadeleyi 720p izleyebileceksiniz. Filmin başrollerinde ise Felicity Jones, Donnie Yen ve Mads Mikkelsen yer alacak. Bir başka film The Nice Guys ise 20 Mayıs’ta gösterime girecek ve iki usta oyuncu Ryan Gosling ve Russell Crowe’i bir araya getirecek. Film Lobisi en iyi filmlerle 2016 yılında da sizlerle olacak.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz