reklam
reklam
Akademik Personel | 22 Ekim 2016, Cumartesi

2016 Abiye Modelleri

15 Kasım 2015
2016 Abiye Modelleri
       

Her sezon birbirinden şık ve zarif modellerin yaşatıldığı abiyelerin modası her yıl değişmekte ve bir sezon trend olan diğer sezon rüküş seçilebilmekte. Moda anlayışının çok sık değiştiği abiye kıyafetlerde o dönemin trendini yakalayabilmek çok önemlidir. Aksi halde bir yıl önce davetin en şık bayanı seçilmeyi sağlayan abiye elbise, bir sene sonra kişiyi en demode seçtirebilir. Bu bağlamda sokak modası için değil de abiye trendi için iyi bir moda takipçisi olmak gerekir. 2016 yılının abiye elbiseleri de tam da bu düzlemde bir önceki yılın esintilerinin neredeyse hepsini yok etmiş durumdadır.

En Trend Abiye Elbise Modelleri

2016 yılının abiye elbiselerinde ilk göze çarpan ayrıntı hem göğse hem de sırta doğru V şeklinde inen dekoltelerdir. Şık, kadınsı ve çekici bir görünüm yaratan üst bedeni daha biçimli gösteren belden oturan, altı tarlatanlı abiye elbiseler bu sezon çok trend. Geçen yılın kalem elbiseleri yerini daha kadınsı çizgilere bırakmış durumda. Bunun yanında diz altında biten dar elbiseler de yandan derin bir yırtmaçla süslenmiş, kadınsılık yine ön plana çıkarılmıştır.

Abiyelerde En Trend Renkler

Yeni sezonun abiyelerinde eskinin saks mavisi, grisi, kahverengisi tamamen silinirken, fuşyalar, bordolar, sarılar ve özellikle de petrol yeşili hakimiyet sürmektedir. Bunun yanında her daim favori olan kırmızı, siyah ve beyazdan da vazgeçilememektedir.

       

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz