reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 3 - Toplam 3

Kurum Geliştirme ÖDENEĞİ hakkında

Akademik Personel ve Özlük Hakları Forumunda Kurum Geliştirme ÖDENEĞİ hakkında Konusunu İncelemektesiniz

Değerli arakdaşlar merhaba; A üniversitesinde Öğretim Görevlisi kadrosundayım ve B üniversitesine 11 şubat 2015 - ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    03-2015
    Mesaj
    2

    Question Kurum Geliştirme ÖDENEĞİ hakkında

    Değerli arakdaşlar merhaba;

    A üniversitesinde Öğretim Görevlisi kadrosundayım ve B üniversitesine 11 şubat 2015 - 11 mart 2015 tarihleri için 39. madde gereğince görevlendirildim.

    Maaşım ve kurum geliştirme ödeneğim kadromun bulunduğu üniversiteye göre yapıldı.

    Geliştirme Ödeneği fiilen görev yaptığım üniversiteye göre ödemesi gerekmez mi? gerekirse bu geliştirme ödeneğimi kadromun bulunduğu yer mi? Yoksa görevledirildiğim üniversite mi ödeyecek?

    teşekkürler

    Önemli NOT

    A üniversitesinde ki geliştirme ödeneği oranı 70 (kadromun bulunduğu üniversite
    B üniversitesindeki geliştirme ödeneği oranı 300 (görevlendirildiğim üniversite)

  2. #2
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    06-2012
    Mesaj
    718
    39. madde ile görevlendirmelerde kadronuzun bulunduğu üniversiteye göre alırsınız ödeneği. Diğer türlü 35 olması lazım.

  3. #3
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    5.063
    Alıntı sosyopatika Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Değerli arakdaşlar merhaba;

    A üniversitesinde Öğretim Görevlisi kadrosundayım ve B üniversitesine 11 şubat 2015 - 11 mart 2015 tarihleri için 39. madde gereğince görevlendirildim.

    Maaşım ve kurum geliştirme ödeneğim kadromun bulunduğu üniversiteye göre yapıldı.

    Geliştirme Ödeneği fiilen görev yaptığım üniversiteye göre ödemesi gerekmez mi? gerekirse bu geliştirme ödeneğimi kadromun bulunduğu yer mi? Yoksa görevledirildiğim üniversite mi ödeyecek?

    teşekkürler

    Önemli NOT

    A üniversitesinde ki geliştirme ödeneği oranı 70 (kadromun bulunduğu üniversite
    B üniversitesindeki geliştirme ödeneği oranı 300 (görevlendirildiğim üniversite)
    39. madde ile görevlendirilince geliştirme ödeneği ödenmiyor bildiğim kadarıyla.
    --------------------------------------
    #akademikzam





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Kurum içi kadro değişikliği hakkında
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan takezo
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 01-03-2016, 19:56
  2. Cevap: 7
    Son Mesaj: 04-01-2016, 18:08
  3. Geliştirme Ödeneği Hakkında
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan artos065
    Cevap: 4
    Son Mesaj: 06-08-2012, 12:37
  4. Cevap: 14
    Son Mesaj: 13-10-2011, 13:13
  5. Cevap: 0
    Son Mesaj: 23-09-2011, 18:06

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git