reklam

+ Konuyu Cevapla
Bulunan 1 den 2 - Toplam 2
Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen aktan

cari usulle atanan bir araştırma görevlisi senetsiz 39. maddeye göre nasıl 89 gün izin alabilir?

Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri Forumunda cari usulle atanan bir araştırma görevlisi senetsiz 39. maddeye göre nasıl 89 gün izin alabilir? Konusunu İncelemektesiniz

merhabalar üç ay önce araştırma görevlisi olarak atandım fakat bölümde YL Doktora programı ayrıca öğrenci ...


  1. #1
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    04-2014
    Mesaj
    1

    cari usulle atanan bir araştırma görevlisi senetsiz 39. maddeye göre nasıl 89 gün izin alabilir?

    merhabalar üç ay önce araştırma görevlisi olarak atandım fakat bölümde YL Doktora programı ayrıca öğrenci yok. YL tez dönemindeyim bu yüzden 35. maddeye göre görevlendirmemi yapmadılar YL yaptığım yer 1200 km uzaklıkta evliyim evim orada haftalık gidiş geliş yapıyorum. 39. maddeye göre 89 günlük izin almak istiyorum tezimi verebilmek için ne yapmam gerekiyo bu kono hakkında yardımcı olursanız sevinirim çok acilll lüt.fen

  2. #2
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    11-2012
    Mesaj
    747
    39. Madde icin yapmaniz gereken atanmis oldugunuz universite bolum baskanina dilekce vermeniz. 39 madde sizin de bildiginiz gibi 3aya kadar verilebilen bir arastirma izni..dilekceniz soyle olmali "x universitesinde tezime yonelik calismalar yapmak icin 39. Maddeye gore gorevlendirilmek istiyorum"
    Bolum baskani onayi sonrasi fakulte kurulu toplanir hakkinizda karar verir ve rektorluge yaziniz gider. Rektorlugunde kurulda onay vermesiyle sureciniz baslar..kolay gelsin

    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mr December bunu beğendi.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Cevap: 2
    Son Mesaj: 01-08-2014, 16:29
  2. Cevap: 4
    Son Mesaj: 19-02-2014, 10:18
  3. Cevap: 29
    Son Mesaj: 23-01-2013, 16:27
  4. Cari Usulle Araştırma Görevliliği
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan kitokito
    Cevap: 28
    Son Mesaj: 02-10-2012, 16:40
  5. 33. maddeye göre araştırma görevliliğinden ÖYP'ye başvuru olur mu?
    ÖYP Hakkında Genel Bilgiler forum içinde, yazan muzmer
    Cevap: 7
    Son Mesaj: 08-07-2011, 16:17

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git