reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon
Bulunan 1 den 10 - Toplam 14

Elazığ Karakoçan ilçesinde görev yapmak

Akademik Kadro İlanları 2013 Forumunda Elazığ Karakoçan ilçesinde görev yapmak Konusunu İncelemektesiniz

Merhabalar Elazığ karakoçan meslekyüksek okulunda kadro açılmış fakat malum şartlardan dolayı çok tedirginim, orada çalışan ...

Yeni Üye

Elazığ Karakoçan ilçesinde görev yapmak

Merhabalar
    Elazığ karakoçan meslekyüksek okulunda kadro açılmış fakat malum şartlardan dolayı çok tedirginim, orada çalışan yada bilgisi olan var mı? yardımcı olur musunuz?

Yüksek Lisans
    Sanirim bayansiniz karakocani en son haberlerde öz agbisinin de tecavüz ettigi 7 yıldir susup saklayan kiz geldi aklima biride cok pis kokar oralar demisti tabiki bu yorum bile degil vasifsiz bi yorum sadece iyi düsünün hayat kısa

Yeni Üye
    öyle tabii ki fakat fırsatı da tepmek istemiyorum terör olayı insanların görüşleri nasıldır bilemiyorum 2015 seçim sonuçlarına bakınca hiç güzel bir tabloyla karşılaşmadım bu nedenle kararsızım

Doktora
    Bayan için uygun olacağını düşünmüyorum kardeşim hakkında hayırlısı olsun. Başka bir yere bak yine de sen bilirsin

dep
    Misafir
    Bende bir karakocanliyim ve suan bi unide ogretim gorevlisiyim ve karakocan gercekten guzel bir ter insanlari sicak kanli ve yardimseverdir. Elazigin tek hdp li belediyesidur ve cok fazla olatda yasanmaz sakin bir ilcedir. Ayrica bingole 40km elaziga 100 km uzaklikta yer aliyor .ve gelen hic bir memurun karakocani begenmedigini duymadim ayrildiklarinda aglayarak ayrilirlar .

Akademik Forum
    Misafir
    Ben sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Elazığ genel olarak iyi bir ildir. Karakoçan ise sakin ve sıcak kanlı yardımsever insanların bulunduğu bir ilçedir. Bence hiç çekinmeyin askeriyeyi arayın ve oradaki ilçe jandarma komutanı ile görüşüp bilgi alın terör konusu ile ilgili. yukarıdaki arkadaşın olumsuz yorumuna katılmıyorum,bugün neredeyse her gün tecavüz haberlerinin geldiği onlarca yer var.Sadece tek bir olaydan kocaman bir ilçe yargılanamaz.

Araştırma Görevlisi
    Cari ilan ise zaten sınava gitmeniz gerek, sınava için gidin kendiniz görün, beğenmezseniz sınava girmezsiniz zaten.

Akademik Forum
    Misafir
    Fırat Üniversitesi'nde çalışan bir öğretim elemanı olarak, Elazığ merkez ve de ilçelerinin neredeyse tamamı için (Karakoçan dahil) imzamı atarım. Ülkemizin en huzurlu yerlerinden biridir. Bence kazanırsanız hiç çekinmeyin...

Araştırma Görevlisi
    Fırat üniversitesinde kampüse yabancı köpek bile giremez demişti bir tanıdığım boşa yol parası vermeyin

Akademik Forum
    Misafir
    Ne kadar da üslupsuz ifadeler kullanılmaya başlandı artık bu forumda. Gerçekten de hiç yakışmıyor. Bu referans olayını da ziyadesiyle abartmaya başladık. Herkese şüpheyle bakar olduk. Herkes referanslı, herkes torpilli değil mi? E ne güzel değil mi? Yoksa neyle örterdim başarısızlığını, yetersizliğimi?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap