reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 1 - Toplam 2 12 SonSon
Bulunan 1 den 10 - Toplam 13

Bir Günlük Akademik İlan?

Akademik Kadro İlanları 2013 Forumunda Bir Günlük Akademik İlan? Konusunu İncelemektesiniz

Merhabalar, Yöksis'de sisteme üye olduğum için bölümümle ilgili araştırma kadrosu ilanları yayınladığı zaman bilgilendirme maili ...

Yeni Üye

Bir Günlük Akademik İlan?

Merhabalar,

Yöksis'de sisteme üye olduğum için bölümümle ilgili araştırma kadrosu ilanları yayınladığı zaman bilgilendirme maili alıyorum. Ama bu maille gelen ilan linkine tıkladığım zaman boş bir sayfa çıkıyor karşıma.

Bunun sebebi ne olabilir? İlanla ilgli bir problem olduğu için tekrar yayınlanmak üzere ilan geri mi çekildi veya sadece 1 saatliğine mi yayınlandı?..

Akademikpersonel.org
    Alıntı elladan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhabalar,

Yöksis'de sisteme üye olduğum için bölümümle ilgili araştırma kadrosu ilanları yayınladığı zaman bilgilendirme maili alıyorum. Ama bu maille gelen ilan linkine tıkladığım zaman boş bir sayfa çıkıyor karşıma.

Bunun sebebi ne olabilir? İlanla ilgli bir problem olduğu için tekrar yayınlanmak üzere ilan geri mi çekildi veya sadece 1 saatliğine mi yayınlandı?..
    Hocam ilanı manuel olarak aramayı denediniz mi? Eski bir ilanı uyarı olarak göndermiş olabilir sistem.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

Yeni Üye
    Denedim tabii ki Bir de gelen mailde ilanın son başvuru tarihi yazıyor eski olamaz yani.

Sadece bir üniversiteden değil bir 4 farklı üniversiteden bu pazartesi araştırma görevlisi alınacağına dair mail geldi ama o ilanlar pazartesinde itibaren kayıp...

Akademikpersonel.org
    Denedim tabii ki Bir de gelen mailde ilanın son başvuru tarihi yazıyor eski olamaz yani.

Sadece bir üniversiteden değil bir 4 farklı üniversiteden bu pazartesi araştırma görevlisi alınacağına dair mail geldi ama o ilanlar pazartesinde itibaren kayıp...
    Hocam YÖKSİS'in öyle bir sistemi olduğunu bilmiyordum açıkcası şimdi girdim kurcaladım biraz ama göremedim size gelen maillerden birini buraya yapıştırsanız
    sabihagökçenn bunu beğendi.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

Yeni Üye
    Bu elektronik posta ve onunla iletilen bütün dosyalar sadece yukarıda isimleri belirtilen kişiler arasında özel haberleşme amacını taşımakta ve gönderici tarafından alınması amaçlanan yetkili gerçek ya da tüzel kişinin kullanımına aittir. Eğer bu elektronik posta size yanlışlıkla ulaşmışsa, elektronik postanın içeriğini açıklamanız, kopyalamanız, yönlendirmeniz ve kullanmanız kesinlikle yasaktır. Lütfen mesajı geri gönderiniz ve sisteminizden siliniz.
    YÜKSEKÖĞRETİM KURULU bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz olduğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne şekilde olursa olsun içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından ve saklanmasından sorumlu değildir.
    Bu mesajdaki görüşler yalnızca gönderen kişiye aittir ve YÜKSEKÖĞRETİM KURULU'nun görüşlerini yansıtmayabilir.
    -----------------------------------
    This electronic mail and any files transmitted with it are intended for the private use of the persons named above. If you are not the intended recipient and received this message in error, forwarding, copying or use of any of the information is strictly prohibited. Any dissemination or use of this information by a person other than the intended recipient is unauthorized and may be illegal. Please immediately notify the sender and delete it from your system.
    The Council of Higher Education does not guarantee the accuracy or completeness of any information included in this message. Therefore, by any means the Council of Higher Education is not responsible for the content of the message, and the transmission, reception, storage and use of the information. The opinions expressed in this message are only belong to the sender of this message and do not reflect the opinions of the Council of Higher Education.

--İletilen İleti Eki--
    From: yoksisdestek@yok.gov.tr
    Subject: Akademik ilan :GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ
    Date: Mon, 8 Jul 2013 17:08:22 +0300

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ/AÇIK İŞLETMELER ANABİLİM DALI/ biriminde ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ unvanında 5742 nolu ilan yayınlandı. İlan bitis tarihi 23.07.2013. İlan linki= https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=5934

Bu e-posta guvenlik kontrolunden gecirilmistir
    Cashmere bunu beğendi.

Akademikpersonel.org
    İlan numarasından da aradım sanki eski bir ilanmış gibi duruyor, okulu aradınız mı peki böyle bir şey varsa ciddi skandal olur. İlan olup da yök'de görünmüyorsa işin rengi değişir çünkü.

Yeni Üye
    Henüz aramadım. Dört farklı üniversitenin ilanında da aynı problem olduğu için sistem hatası gibi geliyor bana. Bu haftaiçi tekrar yayınlanmazsa ilanlar ilgili üniversitelerle iletişime geçeceğim.
    Nazmi bunu beğendi.

Akademikpersonel.org
    Henüz aramadım. Dört farklı üniversitenin ilanında da aynı problem olduğu için sistem hatası gibi geliyor bana. Bu haftaiçi tekrar yayınlanmazsa ilanlar ilgili üniversitelerle iletişime geçeceğim.
    hocam bu ilanlar ÖYP ilanları olabilir, o yüzden gizlemiş olabilirler. O sistemde görünmez o zaman.
    Cashmere bunu beğendi.

Lisansüstü
    merhaba..ben yenı kayıtlıyım bu sıteye..öyp kadrolarını nerden takıp edebılırım..tesekkurler..

Akademikpersonel.org
    Alıntı çen Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhaba..ben yenı kayıtlıyım bu sıteye..öyp kadrolarını nerden takıp edebılırım..tesekkurler..
    www.yok.gov.tr adresinden yayınlanacak.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap