Sevgili Meslektaslarım,

10-12 Ağustos 2018 tarihlerinde NYC Conference & Seminar Center' da Alamo Colleges ve Al-Yamamah University tarafından düzenlenen ,isletme, iktisat, muhasebe, maliye, kamu yonetimi, uluslararasi iliskiler vb bolumlerin öğretim üyeleri ve araştırma görevlilerini biraraya getireceğimiz 5th International Conference on Business and Economics (ICBES) 2018 New York'a abstract/ozet muracaatlari baslamistir.

Konferansımız Web of Science and Scopus Indeksli dergiler ile yayın işbirliği sağlamıştır. Belirtilen tarihler içerisinde tarafımıza iletilen tam metinler, yayınlanmak üzere ilgili dergiye gönderilecektir. Detaylar için tıklayınız.

SUNUM IMKANLARI:
1- Seyahat zamanının uzunluğu veya ekonomik destek yönünden katılmayı arzu edipte gelemeyecek olan meslektaşlarımız için ONLINE SUNUM imkanını sizlere takdim ediyoruz.

2- Yabancı dil konuşma hususunda sorun yaşayacağını düşünen meslektaşlarımız için Konferans Esnasında veya ONLINE ortamda TÜRKÇE SUNUM imkanını sizlere takdim ediyoruz. (Konferanslarimiz cok-dilli bir yapiya sahip olup, Ispanyolca, Arapca gibi sunum dillerine de aciktir)

3- Konferansa müracaat için Abstract/Özet yeterli olmakla beraber, özetlerinizin ve akabinde tam metinlerinizin İngilizce olarak gönderilmesi gerekmektedir.Detaylı Bilgi için lütfen web adresimizi ziyaret edin: www.icbesny.com

Konferans veya vize işlemleri ile alakalı sorularınız için lütfen bize ulaşın: info@edusolutions.org


New York'ta görüşmek ümidiyle
Saygılar,
Co-Chairs
Prof.Dr.Murat Tas - University of the Incarnate Word
Prof.Dr.Ersan Öz - Pamukkale University
Assoc.Prof.Fayq Al Akayleh - Al Yamamah University