Alıntı Akademik Forum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
Ya arkadaşım cevabın sorundan da beter Hemen acıtasyona başlamışsın. Şehit,çatışma, dağlıca.... Öncelikle sapla samanı ayırt etmeyi öğren... Madem kaçmıyorsun otur mesleğini yapmaya devam et saygı duyarım. Sayısal becerilerin beni zerre kadar ilgilendirmez. AÖF bile bitirmemişsin, daha lisans mezunu bile değilsin, hayal dünyasında yaşama biraz gerçekçi ol... Ben Hazırlama mezunu bir Astsubaydım. 14 yaşında bot bağlayanlardan... Mecburi hizmetim bitine kadar kendimi mümkün olduğunca geliştirdim. Bu sureçte.; lisans( çift anadal) y.lisans ve doktoramı tamamladım. Örgün eğitim aldım.

Şu an da Türkiyenin önemli üniversitelerinden birinde Doç. Dr. unvanıyla görev yapıyorum.

Biraz kafanı kullanırsan kim olduğumu anlayacaksın...

Yapmak istediğini yapmış birisi olarak yazıyorum, kendini geliştir diyorum. İnsanoğlu iyiyi değil kötüyü hatırlar. Hatırla ki kamçılan, gerçeğinin farkına var ki daha çok güdülen diyorum. Onun için biraz kırıcı tavrım.

Konuyla alakası yok ama Başın sağolsun. Babana yakışan bir evlat olman dileğiyle...

sOn söz; " Aslında herkes dahidir. "
Komutanım/Hocam;

Benim zaten yurt dışında okuma,kalma gibi çeşitli imkanlarım var. Sizde biliyorsunuz ki firar yolu ile de dilediğimi yapabilirim. Bahsettiklerim de acındırma değildir. Sizin şuan sahip olduğunuz unvanlar umurumda değil. Tabi sizin döneminiz ile bu dönemde çalışmakta bir değil. Evet yapamadım fakat bunun sebebini eski bir askeri personel olarak en iyi sizin bilmeniz gerekirdi.

Biraz kafanı kullanırsan kim olduğumu anlayacaksın...
İnanın zümre içerisinde sizin gibi birisinin ismi hiç geçmiyor. Bu sebeple saatlerce de düşünsem herhangi bir sonuca ulaşamam. Kaçmak konusuna gelirsek orada durma sebebimi açıklamıştım. Bu bir kaçış veya kaçma değil ki nokta tayini alan birisi olarak kaçmayı düşünmüş olsam daha güzide bölgeleri seçerdim.

Benim durumuma kendi yaşadıklarınız ile bakıyorsunuz ki bu yanlıştır. Günümüz şartlarını kendi şartlarınız ile eşleştirip bir sonuca varmanız ise tuhaf.