reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 2 - Toplam 2 İlkİlk 12
Bulunan 11 den 18 - Toplam 18

İlanlar İçin Ünvan Şartı Nelerdir?

Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri Forumunda İlanlar İçin Ünvan Şartı Nelerdir? Konusunu İncelemektesiniz

nazmi hocam şu ilana bir bakarmısınız lütfen ben birşey anlamadım ne lisan bilgileri belirtilmiş ne ...


  1. #11
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    07-2014
    Mesaj
    9
    nazmi hocam şu ilana bir bakarmısınız lütfen ben birşey anlamadım ne lisan bilgileri belirtilmiş ne anabilimdalı nasıl bişey bu yoksa adamına göre ilan mı ? https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=23465

  2. #12
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    06-2011
    Mesaj
    585
    Alıntı neuekonomi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    nazmi hocam şu ilana bir bakarmısınız lütfen ben birşey anlamadım ne lisan bilgileri belirtilmiş ne anabilimdalı nasıl bişey bu yoksa adamına göre ilan mı ? https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=23465
    lisans mezuniyeti ayrıca belirtilmemiş, bu yüzden herhangi bir lisans programı mezunu olup belirtilen alanda yüksek lisans yapıyor iseniz başvurabilirsiniz.

  3. #13
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    07-2014
    Mesaj
    9
    Alıntı muleta Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    lisans mezuniyeti ayrıca belirtilmemiş, bu yüzden herhangi bir lisans programı mezunu olup belirtilen alanda yüksek lisans yapıyor iseniz başvurabilirsiniz.
    ilanda belirtilen alan bir ana bilim dalımı, eğer öyleyse hangi fakülteye bağlı yoksa bir yüksek lisans programı mı?

  4. #14
    AFI
    Misafir
    genel şartlarda yazan şartları taşıdığımızı da ayrıca belgelendirmemiz gerekiyor mu? mesela 657'nin 48. maddesindeki şartları taşıdığımızı belgelendirmemiz gerekli mi başvuru yaparken? yani istenen belgelerde yazmasa da, sağlık raporu vs. belgelerini de eklemeli miyiz başvuru evraklarının arasına?

  5. #15
    Editör
    Üyelik Tarihi
    03-2012
    Mesaj
    2.043
    Alıntı AFI Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    genel şartlarda yazan şartları taşıdığımızı da ayrıca belgelendirmemiz gerekiyor mu? mesela 657'nin 48. maddesindeki şartları taşıdığımızı belgelendirmemiz gerekli mi başvuru yaparken? yani istenen belgelerde yazmasa da, sağlık raporu vs. belgelerini de eklemeli miyiz başvuru evraklarının arasına?
    Hocam başvuru sırasında gerek yok. Ancak kazanırsanız, atamanızın yapılması için sizden sağlık raporu isteyecekler. O zaman vermeniz gerekecek.

  6. #16
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    01-2015
    Mesaj
    2
    nazmi hocam sayısal mezunuyum. alesten sözelden 72 puanım sayısaldan 65 puanım vardır. MYO da öğretim görevlisi alımına başvuru yapabilir miyim. teşekkürler.

  7. #17
    Akademik Forum
    Misafir
    Bu soruyu bende çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Benimde lisans mezuniyetim sayısal ea da 73 puanım var.

    - - - Güncellendi - - -

    3 yıldır farklı alanlarda eğitim ve tecrübelerimle 4 farklı alana başvuruyorum.Enteresan olan bir üniversitenin aynı bölümü için özel şartlar diğerinde değişiyor.İlk sene Sivil havacılık kabin hizmetleri işletme mezunu 5 yıl deneyim şartlarını taşıyıp başvurduğumda evraklarımı üniversite 3 defa aldı bahar döneminde (Ales'im 70 üstü idi)Fakat başlatacakları tarih eylül alınca ben Alesten 69.924 alıp başvurum geçersiz sayıldı.Bu ne saçmalıktır ki 70 olan yeterli 69.924 yetersiz mi oluyor?Hadi neyse dedik sonraki sınavdan 74.8 aldık bu defa lisansta istediğim bölüm Sivil havacılık ve Ulaştırma işletmeciliği lisans bölümü mezunu olmak şartı koymuş.Ben şimdi işletme üstüne ulaştırma işletmeciliği mi okumalıyım?Bir diğer üniversite işletme mezunu ama en az iki yıl yök ders vermiş olmak demiş 2.koşuldan yine başvuramıyorum.Kaldı ki mebte öğretmenlik yaptım 3 yıl kadar.Bir diğeri halkla ilişkiler bölümüne lisans mezunu demiş benim yüksek lisansım var yine başvurum geçersiz sayıldı.Bir diğeri de hiç alakam olmadığı halde işletme mezunuyum diye dış ticarete başvurmamı önerdi ama ales EA 70 üstü puan gerekiyormuş benim EA 70 altı olduğundan yine olmadı.Ki böyle bir şart yok!Neye göre kime göre bu şartlar lütfen karar verebilirler mi?Yazık gunah değil mi bu emeklere?
    Son düzenleyen Merve, 08-01-2016 saat 00:07.

  8. #18
    Akademik Forum
    Misafir
    gerçekten de unvan şartı zorunlu değil mi ? unvan şartı değişir mi bir bilgisi olan var mı ?





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. Yrd. Doç. İçin ALES ve Dil Şartı Var mı?
    Öğretim Üyesi forum içinde, yazan anaveisfoties
    Cevap: 24
    Son Mesaj: 14-02-2017, 13:21
  2. Okutmanlık İçin Şartlar Nelerdir?
    Okutman forum içinde, yazan mkbl
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 27-11-2016, 23:51
  3. Yrd. Doç İçin 12 Yıl şartı Uygulanıyor mu ?
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan anaveisfoties
    Cevap: 2
    Son Mesaj: 03-01-2014, 20:13
  4. ÖYP'de Doktora İçin Ortalama Şartı
    Doktora Eğitimi forum içinde, yazan math_sev
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 15-12-2012, 12:11
  5. 2011'de Öyp Düşüneneler İçin Tavsiyeleriniz Nelerdir?
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan onur21
    Cevap: 5
    Son Mesaj: 12-01-2011, 14:26

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git