Sayfa 3 - Toplam 9 İlkİlk 12345 ... SonSon
Bulunan 21 den 30 - Toplam 87
Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni

Sakarya'da YDS Kursu Önerisi

YDS / Yabancı Dil Sınavı Hakkındaki Sorularınız Forumunda Sakarya'da YDS Kursu Önerisi Konusunu İncelemektesiniz

Özgür Kaya Demiş ki: Sabırlı ol! Sana cevabını 27 Marttaki sınavdan sonra vericem Hala 100 ...


 1. #21
  Akademik Forum
  Misafir
  Alıntı Özgür Kaya Demiş ki: Mesajı Görüntüle


  Sabırlı ol! Sana cevabını 27 Marttaki sınavdan sonra vericem
  Hala 100 puan alamamışşsanız doğru adrestesiniz; forum başlığı 85. başarılar dilerim. bu sınavda da 90 bekliyoruz.

  - - - Güncellendi - - -

  Öz. Kaya neden 27 martı bekliyorsunuz? yoksa siz YDS hocası değilmisiniz? Yoksa sizin yds puanınız da mı 80 gibi birşey Ama olmadı ki şimdi hem 85+ forum başlığında ben yds dersi veririm diyeceksinz. hem puanınız 84. hiç oldu mu? Simdi buncu ssenedir bir kpds, üds, yds 100 alamadınız mı hic yahu? TOEFL IBT de yoktur şimdi şöyle 120 üzerinden 115 filan? siz am, is, are anlatmaya devam Hello, how are you; fine tnx end yu? yani Yds ingilizce hocaları ve dil kursları veremiyor. 80 paunla olmaz bu işler. neyse neyse hadi başarıla 27 martta insaallah 90 ı geçersin.
  Son düzenleyen Gamze, 11-02-2016 saat 00:45. Sebep: alıntı düzeltildi

 2. #22
  Yeni Üye
  Üyelik Tarihi
  12-2015
  Mesaj
  2
  ÖZGÜR HOCA'DAN TOPLU YANITLAR

  1. Benim YDS İngilizce puanım 85'dir.
  2. İngilitere'den TESOL and Teaching Practice sertifikaları aldım.
  3. Net 7000 kayıtlı akademik düzeyde kelime dağarcığına sahibim.
  4. İleri seviyede gramer bilgisine hakimim.
  5. Sınav tekniklerine hakimim.
  6. Yakında bir soru bankası kitabım yayınlanacak
  7. Bu kitabı almanızı tavsiye ederim. Lakin, içinde fesatlık barındıran kimseleri sınıfa almıyorum.
  8. Özel ders saati ücretini (250 vb.) miktarlarda yüksek tutmak, hocanın KALİTELİ olduğu anlamına gelmez!
  9. Yapılan her sınava fırsat buldukça öğrencilerimle birlikte katılarak hem öğrencilerimi motive etmeyi, hem de kendimi güncel tutmayı, kendimle yarışmayı hedefliyorum.
  10. Sınavdan 100 tam puan almak evet reklam (yani ikna edicilik) için gerçekten de çok önemlidir. Fakat, etkin bir şekilde ders anlatabilmek -sınavdan alınan puana bağlı olmayan- farklı bir kabiliyeti gerektirir.
  Son düzenleyen Gamze, 11-02-2016 saat 00:49. Sebep: site linki vermek yasaktır

 3. #23
  Akademik Forum
  Misafir
  yaw he yaw he. baksana. senin şu kitap çıksın ondan sonra bir çalış belki 100 alırsın. belki ama ümitlenme. şey gibi bu önemli olan 100 almak değil önemli olan aldığın puan değil ne puan aldırdığın zırvası aslında Hocanın 100 alamamasına verdiği kemküm gibi... bu arada ingilterede de YDS varmıydı? Aslında şu an sakaryada gerçek bir yds kursu da yok. hep dersane mantıgı. kac kisiye satarım.

 4. #24
  Akademik Forum
  Misafir
  Baki Bey Sakarya da cok tanınan biridir.Kendisi 2000 yılından beri İngilizce kurslarında yalnızca İngilizce Öğretmenliği yapan ve TOEFL IBT sınavindan 2 kere en yüksek seviye olan "EXCELLENT" skorunu almayı başarmış ve girdiği bütün YDS sınavlarından da" A" seviyesi bir not almış bir öğretmendir.Hem Genel İngilizce alanında hem Sınav İngilizcesi alanında sayısız öğrenci yetiştirmiş ve son 3 yıldır MEFKURE EĞİTİM KURUMLARI çatısı altında yetiştirmeye devam eden birisidir.Ayrıca kendisinin yazdığı ve şu anda satılmakta olan 4 seviyeden oluşan "Road to English" isimli Genel İngilizce kitabı mevcut olup,kendi alanında tamamen kendisiyle yarışmaktadır...Daha fazla bişey yazmaya gerek görmüyorum zaten ondan ders almaya başladığınız ilk gün farkını hemen anlayacaksınız....

 5. #25
  Akademik Forum
  Misafir
  Arkadaslar,Sadece 40 düzeyinde bir öğrenci olmama rağmen Baki Hoca dan aldığım ders sonrasında 2014 yılında YDS sınavından 83.75 aldım ayrıca diğer birlikte girdiğimiz arkadaşların hepsi de 70 in üzerinde aldı.Hatta bir arkadasım en son YDS sınavında sadece A1 kuru düzeyinde bir öğrenci olmasına rağmen Baki Bey in sınav teknikleri sayesinde 55 almayı başardı ve yüksek lisansina başladı.Eğer inanmıyorsanız Baki Bey in YDS facebook sayfasında görebilirsiniz bu arkadasın sınav sonuç belgesini ve şükran ifadelerini...

 6. #26
  Akademik Forum
  Misafir

  Angry yuh...

  Yuh..Baki Bey almanca öğretmeniymiş...Baki Hocayı tanımasam neyse...Adam İngilizden iyi İngilizce konuşuyor...adamın bütün derslerine girdim...eline su dökecek hocayı ne YDS de ne genel ingilizcede görmedim..

 7. #27
  Akademik Forum
  Misafir
  Benim bildiğim YDS dersi dersanede, kursta yok TEOG yok Genel ingilizce bilmem ne olmaz. Mefkürenin gelmiş geçmiş en iyi Hocası şu an halen Sakarya Üniversitesinde akademisyen olan Aziz Hoca dır. Adı geçen dersane hocaları ancak misafir olarak yazarlar. Yok ingilizce yarışırmış yok kendiyle yarışırmış. Kimse kimseyi yemesin. Dürüst olun. daha telaffuz yok birşey yok tabela kurslarına gitmeyin millet. Para da gider zaman da gider emek de gider söylüyorum. Uyanık olun genç akademisyenler. Hepsini geçtim en kötüsü başarısızlık sendromuna girersiniz. Kendinize güveniniz gider pes edersiniz daha ne diyim. Buraya yazmak kolay. Hadi adı geçen dersane ve kurs hocaları buraya palşassın YDS 100 / 100 puan diye. Hadi isimleri versein 100 öğrencim 65+ alsın diye. Hadi, son iki yılın TOEFL IBT skorunu yazsın hocalarınız 116+ /120 diye var mı. Copy paste çalışmalar kitap bilmem ne geçin. YDS ve TOEFL hocası en yüksek skoru almak ile yükümlüdür. Taklit ile başarı olmaz. Öyle yazmak ile de olmaz. Topic başlığı 85 Hocalarınız 100 alamıyorsa reklamı bırakın.

 8. #28
  Akademik Forum
  Misafir
  Alıntı Akademik Forum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
  Yuh..Baki Bey almanca öğretmeniymiş...Baki Hocayı tanımasam neyse...Adam İngilizden iyi İngilizce konuşuyor...adamın bütün derslerine girdim...eline su dökecek hocayı ne YDS de ne genel ingilizcede görmedim..
  Tabii. Evet. eminim İngiliz den iyi türkçe konuşuyordur.
  Almanca çıkışlı genel ingilizce dersi hocası olabilir. Genel İngilizce öğrenebilirsiniz. Hedway filan yani. Ben 40 değil 55 aldım ve bırak 83,75 puanı bana bu sınavda 75 aldırsın hadi. Var mı böyle bişiy ya. 40tım 83,75 aldım. At da bu kadar atma yuhhh. Böylesini de ne duydum ne gördüm. Yok artık. Arkadaşlar böyle bir saçmalık yok ya. Göster hocanın Toefl Skorunu bir bakayım 100 almış mı da TOEFL diyosunuz derim. Göster hocanınn skorunu 100 almış mı da YDS diyorsun derler. Genel iniglizce öğreten hocaları şimdi burada YDS diye reklam için yutturmaya kalkarsan yemezler. YDS ve TOEFL hocası dediğin bir kere akademisyendir ve sınav Hocasıdır. UZmandır yani. Öyle her işi yaparımcılara ben kendimi teslim etmem. Ne para ne zaman ne de emek harcamam. Bakarım YDS geçmiş mi önce. Neler var ya bırak TOEFL YDS hocasını İngilizce öğretmeni bile değil. Neleri var. Kanmayın.

  - - - Güncellendi - - -

  Topic başlığı YDS 85+ nasıl alınır. Yazılara bakıyorsunuz. Dersane ve kurslardaki ingilizce elementary hocaları kendi reklamlarını yapıyor. Eminim çogu öğretmen bile değildir. Ben 62,5 aldım 2012 de şu anda bırakın 85 bana 65 lazım. Ama bunun için Sakaryadaki derhanelerin ya da dil kurslarının tükenmiş enerjilerinden yararlanmayacağım. Gerçek referansları olan birini bulurum. Yani kesinlikle daha önce çalışmış ve başarılı olmuş ve tanıdığım birinden tavsiye isterim. Henüz iyi bir YDS hocası bulamadım. Açı***ası sakarya da YDS den 1000 TOEFL dan 120 üzerinden 115 alan olduğunu zannetmiyorum. O nedenle ingilizden amerikalıdan iyi konuşurum gibi hikayeler trolllemedir. Daha önce iki farklı dersane / dil kursuna YDS için gittim adapazarında ikisinde de Hoca ne konuşuyor ne de soruları yapabiliyor. Öğrendim ki adamlar ya öğretmen değil ya da ingilizce öğretmeni değil. Ama en önemlisi YDS öğretemiyorlar. Muhtemelen kendileride YDS yi geçemiyorlardır. En iyisi tanınmış bir YDS Hocası bulmak ya da kendin çalışmak. Bahsettikleriniz tükenmişlik sendromunda ya tutarsa ben de YDS veriyim hocası. Ama bir daha yemezler. NE paramı ne de zamanımı saçma sapan dersanelerde tanımadığım hocalara harcamam.

 9. #29
  Akademik Forum
  Misafir
  Arkdaslar YDS için Amerikan Kültürden ,Batı Dillerinden,English Time dan ,Prodil den ve diğerlerinden uzak durun derim.Hepsi kitaptan gramer eğitimi veriyor...

 10. #30
  Akademik Forum
  Misafir
  İsteyen istediği yere gider kardeşim. Istediginden ders alir istediginden almaz.Kimse aptal degil.Hocalar kolay yetişmiyor..Hocalara camur atip durmayın hepsi değerli hepsi işini iyi yapmaya çalışıyor. .. bilgi alacaksaniz gider o hocadan ders alan birine sorarsinız olur biter..Ust tarafta ona buna ve Adapazarı'nda bütün hocalara çamur atan o arkadaş da saçma fikirlerini kendine saklasın gitsin ingiliz kraliçesinden ders alsin ama onu da beğenmez herhalde

Sayfa 3 - Toplam 9 İlkİlk 12345 ... SonSon

Benzer Konular

 1. KPDS Kitap Önerisi
  KPDS / ÜDS Dil Eğitimi Bölümü forum içinde, yazan caylak
  Cevap: 7
  Son Mesaj: 25-07-2017, 13:42
 2. Laptop Önerisi
  Bilgisayar/Teknoloji forum içinde, yazan miss.esra
  Cevap: 31
  Son Mesaj: 22-01-2014, 00:51
 3. YDS Kurs ve Yayın Önerisi
  YDS - Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavı forum içinde, yazan stolz
  Cevap: 1
  Son Mesaj: 08-11-2013, 09:51
 4. Ankara'da ÜDS kurs önerisi
  ÜDS - Üniversiteler Arası Kurul Yabancı Dil Sınavı forum içinde, yazan masha
  Cevap: 7
  Son Mesaj: 02-01-2012, 11:17
 5. tez önerisi hakkında
  ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan selcuk6638
  Cevap: 3
  Son Mesaj: 16-07-2011, 00:54

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

 • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
 • Cevap yazmaya yetkiniz yok
 • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
 • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
 •  
Yukarı Git