reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 2 - Toplam 3 İlkİlk 123 SonSon
Bulunan 11 den 20 - Toplam 27

39. Madde Görevlendirilmesi Senede Kaç Ay Yapılır?

Akademik Personel ve Özlük Hakları Forumunda 39. Madde Görevlendirilmesi Senede Kaç Ay Yapılır? Konusunu İncelemektesiniz

es_es86 Demiş ki: Merhaba hocam Ben ÖYP ile atandım ve ingilizce puanım 65in altında. atandığım ...


  1. #11
    Ordinaryüs Profesör Doktor
    Üyelik Tarihi
    12-2011
    Mesaj
    5.055
    Alıntı es_es86 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba hocam

    Ben ÖYP ile atandım ve ingilizce puanım 65in altında. atandığım okul da dil eğitimi verecek üniversiteler arasında.
    Şöyle bir sorum olacak atandığım okulda dil eğitimine yerleştirilirsem bu 6 aylık süre içerisinde aktif olarak çalışmakla yükümlü müyüm?
    Hayir dil egitimi boyunca sadece ogrenci olacaksiniz.

    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

  2. #12
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    12-2013
    Mesaj
    2
    Alıntı sidneh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayir dil egitimi boyunca sadece ogrenci olacaksiniz.

    GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkür ederim hocam.

  3. #13
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    02-2012
    Mesaj
    27

    39.madde ile 1 yıl içerisinde kaç kez veya ne kadar süreli görevlendirme mümkündür?

    Bir önceki YÖK yasası tasarısında bununla ilgili bir sınırlandırma öngörülmüştü. Takip edebildiğim kadarıyla daha sonra bu konuyla ilgili herhangi bir düzenleme ile karşılaşmadım.


    Bir yıl içerisinde 3 aydan az olmak üzere iki veya üç kez görevlendirilme (madde 39la yurtiçi veya yurtdışı araştırma yapmak) hakkında sanırım bir yasal sınırlama yok. Bu konu ile bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.

  4. #14
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı diogenes Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir önceki YÖK yasası tasarısında bununla ilgili bir sınırlandırma öngörülmüştü. Takip edebildiğim kadarıyla daha sonra bu konuyla ilgili herhangi bir düzenleme ile karşılaşmadım.


    Bir yıl içerisinde 3 aydan az olmak üzere iki veya üç kez görevlendirilme (madde 39la yurtiçi veya yurtdışı araştırma yapmak) hakkında sanırım bir yasal sınırlama yok. Bu konu ile bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.
    Sınırı yok, 3'er aylık olarak (dil eğitimi dışında) sürekli yenilenebilir.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  5. #15
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    02-2012
    Mesaj
    27
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sınırı yok, 3'er aylık olarak (dil eğitimi dışında) sürekli yenilenebilir.
    Bilgi için çok teşekkürler hocam.
    Nazmi bunu beğendi.

  6. #16
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    05-2011
    Mesaj
    227
    @Nazmi hocam sınırı olmadığına dair bilgiyi bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?

  7. #17
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    5.063
    Alıntı Engin K. Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @Nazmi hocam sınırı olmadığına dair bilgiyi bulabileceğimiz bir yer var mı acaba?
    Sınırı olduğuna dair de bir kaynak yok
    --------------------------------------
    #akademikzam

  8. #18
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    10-2013
    Mesaj
    23
    39. madde ile görevlendirme halindeyim. Yurtdışına kurum izni almam için kadromun bulunduğu üniversiteden olur bekliyorum. Ancak şuan görevlendirdiğim üniversiteden herhangi bir izin almam gerekir mi? kimsenin bilgisi yoktu ben sadece kadromun bulunduğu üniden izin almaktayım.

  9. #19
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    5.063
    Alıntı Efsude Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    39. madde ile görevlendirme halindeyim. Yurtdışına kurum izni almam için kadromun bulunduğu üniversiteden olur bekliyorum. Ancak şuan görevlendirdiğim üniversiteden herhangi bir izin almam gerekir mi? kimsenin bilgisi yoktu ben sadece kadromun bulunduğu üniden izin almaktayım.
    Yurtdışına ne için izin?
    --------------------------------------
    #akademikzam

  10. #20
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    10-2013
    Mesaj
    23
    Alıntı Mr December Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yurtdışına ne için izin?
    Erasmus plus Projesi sivil toplum kuruluşu ile ortak olarak.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. ÖYP Yüksek Lisansta 39. Madde ve 35. Madde Farkı
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan bukala
    Cevap: 121
    Son Mesaj: 20-10-2016, 02:23
  2. ÖYP 35. Madde ve 39. Madde Dilekçe Örnekleri
    ÖYP Yönetmelikleri forum içinde, yazan Nazmi
    Cevap: 311
    Son Mesaj: 24-04-2016, 10:20
  3. 1.5 senede yüksek lisansı bitirmek
    Yüksek Lisans Eğitimi forum içinde, yazan mahir
    Cevap: 11
    Son Mesaj: 11-08-2015, 11:14
  4. Madde 35'te senet yapılması gerektiğini söyleyen madde nerede?
    ÖYP 2012- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Bölümü forum içinde, yazan Mr December
    Cevap: 25
    Son Mesaj: 22-08-2014, 12:01
  5. 35. Madde Görevlendirilmesi Hakkında
    ÖYP 2013- Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı forum içinde, yazan dergas
    Cevap: 17
    Son Mesaj: 12-09-2013, 14:05

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git