reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 2 - Toplam 2 İlkİlk 12
Bulunan 11 den 19 - Toplam 19

Araştırma Görevliliğinde Eş Durumu Tayini

Araştırma Görevlisi Forumunda Araştırma Görevliliğinde Eş Durumu Tayini Konusunu İncelemektesiniz

yok hocam benim demek istediğim eş hastanede uzmanlık zorunlu hizmetini yaparken dr. olarak farklı şehirlerde ...


  1. #11
    Doktora
    Üyelik Tarihi
    07-2012
    Mesaj
    205
    yok hocam benim demek istediğim eş hastanede uzmanlık zorunlu hizmetini yaparken dr. olarak farklı şehirlerde olmak gerekirse ben eşimi çalıştığım üniversitenin bulunduğu şehire çekebilir miyim?

  2. #12
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Anladım hocam o konuya vakıf değilim yanlış bilgi vermiyim.
    cnc bunu beğendi.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  3. #13
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    12-2012
    Mesaj
    29
    Alıntı cnc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    yok hocam benim demek istediğim eş hastanede uzmanlık zorunlu hizmetini yaparken dr. olarak farklı şehirlerde olmak gerekirse ben eşimi çalıştığım üniversitenin bulunduğu şehire çekebilir miyim?
    aynı durumda bende varım. Eşim doktor Uzmanlığını yapmakta bende gideceğim üniversiteye onu çekebilecek miyim? Cevap bulabilirseniz paylaşırsanız sevinirim.

  4. #14
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    12-2012
    Mesaj
    11
    iyi günler hocam benim sorum öypde sadece ders dönemi için 35. maddeyle görevlendirme alsak olur mu?
    2.si eğer görevlendirme tez bitene kadar oluyorsa eşim 35. maddeyle görevlendirildiğim üniversiteye değilde kadromun olduğu üniversiteye eş durumundan tayin isteyebilir mi çünkü tezime atandığım yerde devam etmek istiyorum.teşekkürler

  5. #15
    Araştırma Görevlisi
    Üyelik Tarihi
    08-2012
    Mesaj
    647
    Alıntı deniz11 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    iyi günler hocam benim sorum öypde sadece ders dönemi için 35. maddeyle görevlendirme alsak olur mu?
    2.si eğer görevlendirme tez bitene kadar oluyorsa eşim 35. maddeyle görevlendirildiğim üniversiteye değilde kadromun olduğu üniversiteye eş durumundan tayin isteyebilir mi çünkü tezime atandığım yerde devam etmek istiyorum.teşekkürler

    yüksek lisansta değil, yalnızca doktorada tez önerisinden sonra "danışmanın olumlu görüşü ile", yani hocanız izin verirse zorunlu hizmetle bağlı olduğunuz üniversiteye dönebilirsiniz. ama siz 35teyken eşiniz yanınızda olabilir, daha sonra döneceğiniz yere 'eş durumu'ndan, sizden önce geçemez.

    - - - Güncellendi - - -

    eşinizin eş durumundan atanabilecek standart bir memur olduğundan hareketle söyledim bunları.

  6. #16
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    07-2013
    Mesaj
    1
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Akademik kadrolarada tayin bulunmamaktadır ama eş akademik kadrolu kişinin yanına gelebilir.
    uzman doktor olarak mecburi hizmetimi yapıyorum. eşim ise bir üniversitede 33A kadrosuyla araştırma görevlisi olarak çalışıyor.. onun bulunduğu ile eş durumu tayini yapabiliyor muyum?

    - - - Güncellendi - - -

    MERHABA HOCAM
    NİŞANLIM 33A KADROSU İLE BİR ÜNİVERSİTEDE ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞIYOR. BEN İSE UZMAN DOKTOR OLARAK MECBURİ HİZMET YAPMAKTAYIM.
    EVLENİNCE ONUN BULUNDUGU İLE EŞ DURUMU TAYİNİ YAPABİLME İHTİMALİM VAR MI? 33A KADROSU BUNU SAGLAYABİLİYOR MU? YAKIN ZAMANDA EVLENİYORUZ VE BU DURUM BİZİ ÇOK TEDİRGİN EDİYOR, BİLGİLENDİRİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER..

  7. #17
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    10-2013
    Mesaj
    1
    üniversitede asistan doktor olarak çalışmaktayım. eşim üniversitede farklı bir bölümde (doktor değil) 33a kadrosunda araştırma görevlisi olarak çalışıyor. Ben asistanlığımı bitirince uzman doktor olarak mecburi hizmetimi eşimin kadrosu sayesinde aynı şehirde yapabilme imkanım var mı? yani eş durumundan faydalanabilir miyim? bilgisi olan yardımcı olursa çok memnun olurum.

  8. #18
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    3.718
    Alıntı alexxiev84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    üniversitede asistan doktor olarak çalışmaktayım. eşim üniversitede farklı bir bölümde (doktor değil) 33a kadrosunda araştırma görevlisi olarak çalışıyor. Ben asistanlığımı bitirince uzman doktor olarak mecburi hizmetimi eşimin kadrosu sayesinde aynı şehirde yapabilme imkanım var mı? yani eş durumundan faydalanabilir miyim? bilgisi olan yardımcı olursa çok memnun olurum.

    Akademide eş durumu bulunmamaktadır. Kadronuzun 33/a olması durumu değiştirmiyor. Eşiniz devlet memuruysa yanınıza gelebilir.
    Son düzenleyen Gamze, 31-10-2013 saat 13:42.

  9. #19
    Yeni Üye
    Üyelik Tarihi
    06-2015
    Mesaj
    1

    33 a eş durumu

    zorunlu hizmeti olanlara meb bursiyerleri ve öyp liler için eş durumu tayini geldi acaba 33a kadrosundaki arş.gör. için böyle bir çalışma varmı ya da herhangi bir yolu var mı





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Benzer Konular

  1. 33-a'lı Araştırma Görevlisinin Görevlendirme Durumu
    Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri forum içinde, yazan swallowfuture
    Cevap: 9
    Son Mesaj: 04-06-2017, 19:56
  2. Araştırma Görevlisi Eş Durumu?
    ÖYP Hakkındaki Sorularınız forum içinde, yazan teksas
    Cevap: 146
    Son Mesaj: 20-09-2016, 10:39
  3. normal araştırma görevliliğinde "görevlendirme"
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan efsunidemen
    Cevap: 6
    Son Mesaj: 30-04-2016, 21:50
  4. Cevap: 29
    Son Mesaj: 23-01-2013, 16:27
  5. araştırma görevliliğinde öyp ye
    Araştırma Görevlisi forum içinde, yazan nilsuli
    Cevap: 3
    Son Mesaj: 19-09-2011, 15:06

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git