reklam

+ Konuyu Cevapla
Sayfa 8 - Toplam 16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
Bulunan 71 den 80 - Toplam 153
Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni

Tüm ÖYP Yönetmelikleri

Akademik Personel Atama Kriterleri ve Yönetmelikleri Forumunda Tüm ÖYP Yönetmelikleri Konusunu İncelemektesiniz

cannur Demiş ki: bu yönetmeliğe göre sadece son girdiğimiz ALES sonucumuzu mu kullanabiliyoruz peki ? ...


  1. #71
    Merve
    Misafir
    Alıntı cannur Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu yönetmeliğe göre sadece son girdiğimiz ALES sonucumuzu mu kullanabiliyoruz peki ?
    Hayır, geçerli olan en yüksek ales puanınızı kullanabilirsiniz.

  2. #72
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    08-2011
    Mesaj
    3
    hocam, ben atandığım üniye yatay geçişimi yaptım. şimdi ise danışman atamam olacak. bölüm başkanı süs bitkilerinde çalışmamı istiyor. ben ise bağ alanında çalışmak istiyorum. zaten süs bitkilerinde de hoca yok. bu durumda öyp usullerine göre hocası olmayan bir alanda çalışamam değil mi

    nazmi hoca, lütfen, cevabınızı bekliyorum. çok önemli...

    nazmi hoca cevap yazar mısın lütfen, acil bir durum.
    Son düzenleyen Merve, 26-07-2012 saat 08:45.

  3. #73
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    12-2011
    Mesaj
    45
    ÖYP ile atandığımız üniversitede eğitim alırsak , yani başka üniversiteye görevlendirilmemize gerek kalmazsa , tıpkı normal araştırma görevlisi gibi tazminatsız olarak görevimizden ayrılabiliyor muyuz ? yoksa öyp de ne olursa olsun istifa edebilme hakkı yok mu ? şunu detaylı olarak bir açıklığıa kavuştursak ne güzel olacak...Bir de bu durumda üniversitenin keyfi olarak "hayır kardeşim illa ki sözleşme imzalıcaksın " deme hakkı var mı ?

  4. #74
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Hayır 35. madde ile gitmedikçe senet imzalanmıyor.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  5. #75
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    12-2011
    Mesaj
    45
    Alıntı Nazmi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayır 35. madde ile gitmedikçe senet imzalanmıyor.
    çok teşekkürler hocam.

  6. 04-08-2012, 01:06

    Lisansüstü


  7. #76
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    02-2011
    Mesaj
    15
    Benim yabancı dilim 58 eger 65 sınırını geçemezsem kadrodan çıkarılıyor muyum yoksa sadece öyp'den mi fayadalanamıyorum bunu konu hakkında bilgi verir misiniz?

  8. #77
    Baş Editör
    Üyelik Tarihi
    07-2011
    Mesaj
    5.063
    Alıntı mives Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim yabancı dilim 58 eger 65 sınırını geçemezsem kadrodan çıkarılıyor muyum yoksa sadece öyp'den mi fayadalanamıyorum bunu konu hakkında bilgi verir misiniz?
    2 yıl içinde geçmezseniz eğer atılırsınız. Dili geçmeden eğitime başlayamazsınız.

  9. #78
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    08-2012
    Mesaj
    10
    Nazmi Hocam,
    Peki yüksek lisans yaparken ve henüz 35 ile görevlendirilmemişken dönem kazanmak adına önümüzdeki eylül ayındaki öyp kontenjanından başka bir üniversiteye girebilir miyiz? Benim YL ye başlayalı 2 sene oldu ve 2 dönemim kaldı,endişeliyim..Yani yüksek lisansa 0 dan başlayıp öyp kontenjanına girebilir miyiz? Dikkatınızı çekerim; henüz 35 ile atanamamışken..Ama 39 ile geçici görevlendirilmemiz verilmiş..Diğer üniversiteye geçersek 0 dan başlayabilir miyiz?

  10. #79
    Akademikpersonel.org
    Üyelik Tarihi
    09-2010
    Nerden
    İstanbul
    Mesaj
    17.053
    Alıntı loyalty Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Nazmi Hocam,
    Peki yüksek lisans yaparken ve henüz 35 ile görevlendirilmemişken dönem kazanmak adına önümüzdeki eylül ayındaki öyp kontenjanından başka bir üniversiteye girebilir miyiz? Benim YL ye başlayalı 2 sene oldu ve 2 dönemim kaldı,endişeliyim..Yani yüksek lisansa 0 dan başlayıp öyp kontenjanına girebilir miyiz? Dikkatınızı çekerim; henüz 35 ile atanamamışken..Ama 39 ile geçici görevlendirilmemiz verilmiş..Diğer üniversiteye geçersek 0 dan başlayabilir miyiz?
    Tabiki yapabilirsiniz 35. başlamadan.
    Özel mesaj Yolu İle Soruları Cevaplandıramıyoruz, Foruma Sorarsanız Daha Hızlı Bilgi Edinebilirsiniz

  11. #80
    Lisansüstü
    Üyelik Tarihi
    08-2012
    Mesaj
    4
    merhaba.bir şey sormak istiyorum.konuyla ilgili bir başlık bulamadığım için buradan sormak zorunda kaldım

    acaba araştırma görevilisi kadrolarına diploma değil de mezuniyet belgesi ile başvurabilir miyiz? malum diplomalar geç veriliyor.





Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Bu Konu için Etiketler

Mesaj Yetkileriniz

  • Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz var
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •  
Yukarı Git